زدن آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

زدن: آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

پیشنهاد رسمی یک تیم ایتالیایی جهت بیرانوند

به گزارش ایسنا، علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ٢٠١٨ روسیه با پیشنهادات خوب اروپایی مواجه شده است است. ..

ادامه مطلب

برتری قاطع والیبال کشور عزیزمان ایران برابر چین

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در نخستین بازی خود در هفته سوم لیگ ملت‌‌های والیبال بر چین غلبه کرد. برتری قاطع والیبال کشور عزیزمان ایران برابر ..

ادامه مطلب

ساعت‌۲۰ امشب در ابوظبی , الجزیره – پرسپولیس

سرپوش فوتبالی – ۲۰ روز بعد از آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، امشب مرحله یک هشتم نهایی شروع می شود و فردا هم چند دیدار از مرحله رفت یک هشتم نهایی ..

ادامه مطلب

کی روش چیز‌هایی را می‌بیند که دیگران نمی‌بینند!/ در تیم ملی کشور عزیزمان ایران

دن گاسپار مربی آمریکایی سابق دوازه بان‌های تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: در شش سال گذشته که در تیم ملی کشور عزیزمان ایران بودم پیشرفت و شگفت..

ادامه مطلب

با مسی به سوی قهرمانی / بارسلونا 3-1 لگانس

بارسلونا در دیداری خانگی با هت تریک لیونل مسی موفق شد با نتیجه 3-1 لگانس را شکست بدهد.  بارسلونا 3-1 لگانس: با مسی به سوی قهرمانی عبارات مه..

ادامه مطلب

تراکتورسازی برابر پارس متوقف شد ، برتری ذوب آهن در دقایق پایانی

تیم فوتبال ذوب آهن در وقت‌های اضافه بازی با پدیده به پیروزی رسید. تراکتورسازی هم در بوشهر برابر پارس به نتیجه تساوی رسید. برتری ذوب آهن در د..

ادامه مطلب

به‌زودی برمی‌گردم / ایگواین

ستاره آرژانتینی یوونتوس تاکید کرد که به‌زودی به میادین برمی‌گردد تا با هواداران مراسم خوش حالی پیروزی بگیرد. ایگواین: به زودی برمی گردم ..

ادامه مطلب

فوتبال کشور عزیزمان ایران آلوده و کثیف است/ از جریمه و حکم جلب نمی‌ترسم ، کعبی

بازیکن سپیدرود می‌گوید هر لحظه حامی افرادی مانند علی کریمی، علی دایی و تمام کسانی که در فوتبال کشور عزیزمان ایران زحمت کشیدند، است.  ..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران مثل ترکیه فوتبال‌خیز است / سائلام

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب تراکتورسازی، آرتوئرول سائلام در مراسم معارفه خود در جمع مدیریت کلوب و اعضای تیم اظهار کرد: از مدیرعامل کلوب متشکرم که د..

ادامه مطلب

تبریک رییس جمهور به مناسبت قهرمانی تیم وزنه‌برداری کشور عزیزمان ایران

رییس جمهور در توئیتر کسب عنوان قهرمانی وزنه‌برداری ۲۰۱۷ مردان دنیا را تبریک گفت. تبریک رییس جمهور به مناسبت قهرمانی تیم وزنه برداری ایران..

ادامه مطلب