زدن آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

زدن: آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

رسیتال پیانو « آرش گوران» برگزار می‌شود

رهبر ارکستر فیلارمونیک پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از چند سال دوری از اجراهای فردی، تازه ترین رسیتال پیانوی خود را در تالار رودکی پایتخت کشور عزیزمان ایرا..

ادامه مطلب

برزخ ادبیات عامه پسند

ادبیات عامه پسند تعریف مشخصی ندارد ولی هر لحظه اصطلاحاتی چون رمان های پاورقی، داستان های بفروش، ادبیات عاشقانه، داستان های آشپزخانه ای، زرد و…. را با خود یدک ..

ادامه مطلب

من از رای‌ام پشیمان نیستم

شامگاه یکشنبه ۱۹ آذرماه ساعاتی از انتشار متن کامل بودجه ۹۷ نگذشته است که تصویر العمل به بخشی از مصوبات این لایحه به پست ثابت بازیگران و صورت های معروف در..

ادامه مطلب

اظهارت جنجالی الهه منصوریان، درخصوص حضور در برنامه ماه عسل

الهه منصوریان که این روزها با بازی در فیلم سینمایی صفر تا سکو روی پرده سینما حسابی مطرح شده است است از دغدغه های خود به عنوان یک زن ورزشکار می گوید...

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (524)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

فیلم پوران درخشنده مسافر آلمان شد

فیلم سینمایی «زیرسقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده در روزهای 9 و 10 مهرماه همزمان در 10 شهرکشور آلمان به روی پرده خواهد رفت.  فیلم پ..

ادامه مطلب

دونالد ترامپ سوژه تازه موزیک پل مک کارتنی

خواننده مشهور بریتانیایی و بازمانده گروه بیتلز گفت آلبوم جدیدی تهیه کرده که یک ترانه آن جهت دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا است. دونالد ترامپ س..

ادامه مطلب