زدن آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

زدن: آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

کامیون داران بدنبال زیاد کردن ۴۰ درصدی قیمت کرایه بار هستند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل و جاده‌ای استان اصفهان گفت: از ابتدای خرداد ۲۰ درصد قیمت کرایه بار کامیون ها زیاد کردن یافت ولی کامیون داران بدنبال زیاد کر..

ادامه مطلب

دستگیری 198 تن از اراذل و اوباش در 24 ساعت گذشته

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اجرای مرحله تازه طرح ارتقای امنیت اجتماعی، گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی در 24 ساعت گذشته 198 تن از اراذل و اوباش ش..

ادامه مطلب

چه کسی دارای بیشترین رأی در میان کاندیداهای شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران است؟

برای تصدی سمت شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران لیست نیرومند بسته نشد ولی باید جهت اکثریت احترام بگذاریم. لیست هفت نفره‌ای که جهت تصدی شهرداری پایتخت ..

ادامه مطلب

خبر رسان تلگرام تا 20 روز دیگر فیلترمی شود! / توئیت نماینده مجلس

ذوالنور نماینده مجلس در صفحه توییتر خود از جلسه نمایندگان با وزیر ارتباطات خبر داد و گفت: کمتر از ۲۰ روز دیگر خبر رسان تلگرام فیلتر می شود. ..

ادامه مطلب

صف طولانی ویزای عراق در پایتخت کشور عزیزمان ایران (عکس)

مسافران اربعین جهت دریافت ویزای عراق باید وقت زیادی را صرف کنند و در صف های طولانی منتظر بمانند. در تصویرهای زیر اوضاع صف های این زائران را مشاهده م..

ادامه مطلب

خطر دزدی اثر انگشت

برخی حقوقدانان نسبت به سوءاستفاده احتمالی از انگشت‌نگاری هشدار می‌دهند و معتقدند این مسأله مرتبط باموضوع امنیت ملی است و باید بررسی شود خطر ..

ادامه مطلب

پیامک‌های تبلیغاتی صدای وزیر ارتباطات را هم درآورد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ساماندهی اینترنت جهت بهره‌گیری کسب‌وکارها، از ایجاد سامانه‌ای جهت دریافت گزارشهای آنلاین شکایات مزاحمتهای ناشی از پیا..

ادامه مطلب