زدن آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

زدن: آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

تراکتورسازی برابر پارس متوقف شد ، برتری ذوب آهن در دقایق پایانی

تیم فوتبال ذوب آهن در وقت‌های اضافه بازی با پدیده به پیروزی رسید. تراکتورسازی هم در بوشهر برابر پارس به نتیجه تساوی رسید. برتری ذوب آهن در د..

ادامه مطلب

به‌زودی برمی‌گردم / ایگواین

ستاره آرژانتینی یوونتوس تاکید کرد که به‌زودی به میادین برمی‌گردد تا با هواداران مراسم خوش حالی پیروزی بگیرد. ایگواین: به زودی برمی گردم ..

ادامه مطلب

فداکاری مادربزرگ ۷۶ ساله جهت نوه معلولش

این زن سالخورده چهار سال است که هر روز ویلچر نوه معلولش جیانگ را از مدرسه تا منزل و بالعکس هل می‌دهد و قصد دارد تا زمانی که زنده است این کار را ادام..

ادامه مطلب

عطش خرید ارز دیجیتال تحقیق راجع به موجودات فرازمینی را مختل کرد!

افزایش علاقه مردم به خرید و معامله ارزهای دیجیتال باعث شدت یافتن تقاضا جهت خرید پردازنده های گرافیکی گران قیمت و مختل شدن بعضی انواع فعالیت های مهم تحقیقاتی شده ..

ادامه مطلب

ساخت یک گیرنده بیدارکننده جهت دستگاه‌های هوشمند

پروفسور امین اربابیان به همراه یک دانشجوی فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد، یک “گیرنده بیدارکنده” را در آزمایشگاه این محقق ایرانی در دانشگاه استنفورد ..

ادامه مطلب

فوتبال کشور عزیزمان ایران آلوده و کثیف است/ از جریمه و حکم جلب نمی‌ترسم ، کعبی

بازیکن سپیدرود می‌گوید هر لحظه حامی افرادی مانند علی کریمی، علی دایی و تمام کسانی که در فوتبال کشور عزیزمان ایران زحمت کشیدند، است.  ..

ادامه مطلب

کنترل آنلاین عملیات برف روبی در مسکو

بیش از ۷۰ هزار نفر به همراه ۱۵۵۰۰ تجهیزات پیشرفته برف روبی به صورت شبانه‌روزی پایتخت روسیه را از برف پاکسازی می‌کنند. کنترل آنلاین عملیات برف ..

ادامه مطلب