زدن آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

زدن: آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

فیلم پوران درخشنده مسافر آلمان شد

فیلم سینمایی «زیرسقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده در روزهای 9 و 10 مهرماه همزمان در 10 شهرکشور آلمان به روی پرده خواهد رفت.  فیلم پ..

ادامه مطلب

میزبانی کشور عزیزمان ایران در هفته‌ پنجم ، گروه بندی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۸ مشخص شد

در آخر نشست دپارتمان لیگ جهانی والیبال گروه بندی و وقت اجرای دیدارهای لیگ جهانی سال ۲۰۱۸ مشخص شد.  گروه بندی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۸ مشخ..

ادامه مطلب

فریب زنان جهت خرج کردن پول‌های آدم‌ربایی

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از دستگیری سه زورگیر آدم‌ربا در پایتخت خبر داد. فریب زنان جهت خرج کردن پول های آدم..

ادامه مطلب

پاس ندادن به منشا حرف و حدیث است / پیوس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که ندیده است که بازیکنان این تیم از روی عمد به منشا پاس ندهند.  پیوس: پاس ندادن به منشا حرف و حدی..

ادامه مطلب

بیانیه کلوب تراکتورسازی در آستانه دیدار با استقلال

به گزارش مهر و به نقل از سایت کلوب تراکتورسازی تبریز، این کلوب در آستانه دیدار حساس هفته سوم لیگ برتر برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بیانیه ا..

ادامه مطلب

اولین سلفی در فضا به حراج گذاشته می‌شود

قرار است تصویر خودگرفته “باز آلدرین” فضانورد سابق ناسا که نخستین سلفی در فضا بوده و به 51 سال پیش برمی‌گردد به حراج گذاشته شود. ..

ادامه مطلب

دونالد ترامپ سوژه تازه موزیک پل مک کارتنی

خواننده مشهور بریتانیایی و بازمانده گروه بیتلز گفت آلبوم جدیدی تهیه کرده که یک ترانه آن جهت دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا است. دونالد ترامپ س..

ادامه مطلب