زدن آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

زدن: آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی گزارش ظریف از رایزنی‌اش با موگرینی و وزرای خارجه نروژ و اندونزی در اسلو

محمدجواد ظریف با اشاره به دیدارهای روز گذشته‌اش با فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه نروژ و اندونزی در اسلو نوشت: اجرای کامل برجام و

گزارش ظریف از رایزنی‌اش با موگرینی و وزرای خارجه نروژ و اندونزی در اسلو

گزارش ظریف از مشورت اش با موگرینی و وزرای خارجه نروژ و اندونزی در اسلو

عبارات مهم : ایران

محمدجواد ظریف با اشاره به دیدارهای روز گذشته اش با فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه نروژ و اندونزی در اسلو نوشت: اجرای کامل برجام و گسترش روابط اقتصادی و بانکی با کشور عزیزمان ایران یکی از محورهای مهم مشورت در جریان این گفت وگوها بود.

به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه کشورمان منشتر شدن تصاویری از دیدار روز گذشته اش با فدریکا موگرینی و همچنین وزرای خارجه نروژ و اندونزی در پیج اینستاگرام خود نوشت: اجماع جهانی اطراف احترام به حضور بی سابقه مردم کشور عزیزمان ایران در تعیین آینده خود در پای صندوق های رای، محکومیت تروریزم، اجرای کامل برجام و گسترش روابط اقتصادی و بانکی با کشور عزیزمان ایران و همچنین ضرورت گفت وگو و دوری از فشار و تحمیل جهت حل و فصل پرسشها منطقه ای از محورهای مهم این مشورت ها بود.

براساس این گزارش یکشنبه صبح محمدجواد ظریف پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد نروژ جهت شرکت در نشست مجمع اسلو ترک کرد. در مجمع اسلو مقامات و شخصیت های بیش از یکصد کشور دنیا حضور دارند و در خصوص مهمترین منازعات جهانی و راهکارهای تحقق صلح بین المللی گفت وگو می کنند.

گزارش ظریف از رایزنی‌اش با موگرینی و وزرای خارجه نروژ و اندونزی در اسلو

ظریف ضمن صحبت در این نشست قرار است با تعدادی از مقامات شرکت کننده در مجمع اسلو به صورت دو جانبه دیدار و مشورت کند.

واژه های کلیدی: ایران | اقتصادی | اندونزی | وزیر امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs