زدن آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

زدن: آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث قتل مرموز زن جوان در پارک هاشمی

به گزارش تسنیم، ساعت 17:50 نهم آذر ماه جاری مأموران کلانتری 119 مهرآباد در تماس با بازپرس کشیک قتل اعلام کردند جسد غرق در خون زن جوانی در خیابان آزادی، خیابان ه

قتل مرموز زن جوان در پارک هاشمی

عبارات مهم : خیابان

جسد زن جوانی که سر و صورتش غرق در خون بود در پارک هاشمی کشف شد.

به گزارش تسنیم، ساعت 17:50 نهم آذر ماه جاری مأموران کلانتری 119 مهرآباد در تماس با بازپرس کشیک قتل اعلام کردند جسد غرق در خون زن جوانی در خیابان آزادی، خیابان هاشمی، پارک هاشمی کشف شده است است که دقایقی بعد سجاد منافی آذر؛ بازپرس خاص قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم حاضر شدند.

با حضور تیم جنایی در محل کشف جسد مشخص شد مأموران انتظامی یک مرد جوان را نیز در رابطه با این پرونده بازداشت کرده اند که این مرد سی ساله در اظهاراتش به بازپرس گفت: من، به زنی که جسدش داخل پارک کشف شده است تذکر دادم، لیکن وی در حال کشیدن ماده مخدر شیشه بود و من به او گفتم در پارک شیشه نکشد چون زن و فرزند مردم در این پارک تردد می کنند و با وی بحثم شد ولی در نهایت محل را ترک کردم.

قتل مرموز زن جوان در پارک هاشمی

وی افزود: هنوز چند قدم از محل دور نشده بودم که دیدم این زن روی زمین افتاده و سر و صورتش پر از خون هست، من نیز بسیار ترسیدم و فرار کردم.

مأموران در محل کشف جسد یک چاقو را نیز کشف کردند که این مرد با قبول اینکه چاقو متعلق به وی بوده، به مأموران گفت: چاقو متعلق به من بود ولی من هیچ ضربه ای به متوفی نزدم و از ترسم چاقو را داخل پارک پرتاب کردم.

به گزارش تسنیم، ساعت 17:50 نهم آذر ماه جاری مأموران کلانتری 119 مهرآباد در تماس با بازپرس کشیک قتل اعلام کردند جسد غرق در خون زن جوانی در خیابان آزادی، خیابان ه

در بررسی از جسد کشف شده است آثار ضربات چاقو روی بدن متوفی کشف نشد.

سرانجام با دستور سجاد منافی آذر؛ این مرد بازداشت شد و جهت تحقیقات در اختیار مأموران قرار داده شد همچنین با توجه به اینکه جسد کشف شده است مجهول الهویه بود، جهت بررسی علت دقیق فوت و شناسایی هویت به پزشکی قانونی انتقال یافته شد.

واژه های کلیدی: خیابان | قانونی | بازداشت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs