زدن آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

زدن: آسپرین پروتئین دانشمندان اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری قاتل فراری قبل از ترک کشور

رئیس پلیس شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از دستگیری قاتل‌فراری قبل خروج از مرز و انهدام باند سارقان مسلح خبر داد.

دستگیری قاتل فراری قبل از ترک کشور

دستگیری قاتل فراری قبل از ترک کشور

عبارات مهم : تحقیقات

رئیس پلیس شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از دستگیری قاتل فراری قبل خروج از مرز و انهدام باند سارقان مسلح خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری در گفت وگو با جام جم در تشریح پرونده قتل گفت: شامگاه شنبه درگیری دسته جمعی اتباع افغان در یکی از روستاهای دماوند به پلیس گزارش شد. ماموران بعد از حضور در محل درگیری دریافتند در این نزاع سه مرد جوان با ضربه های چاقو و چوب بشدت زخمی شده است اند که یک نفر از آنها که پسری 18 ساله بود براثر شدت جراحات جان باخت. در ادامه تحقیقات مشخص شد، اتباع غیرمجاز افغان در این ساختمان کار و زندگی می کردند که شامگاه شنبه دو نفر از آنها با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرده و سپس نزاع به کتک کاری دسته جمعی منجر شد.

وی ادامه داد: هفت نفر از افراد حاضر در این نزاع مرگبار از محل گریخته بودند که با ردیابی های پلیسی مشخص شد، آنها قصد دارند به شرق کشور بروند و از کشور خارج شوند. بلافاصله ماموران به تعقیب متهمان پرداخته و آنها را در روستایی حوالی اراک دستگیر کردند. در جریان تحقیقات از آنها، عامل قتل که مرد 27 ساله ای بود شناسایی شد و او در بازجویی ها به قتل اقرار کرد.

دستگیری قاتل فراری قبل از ترک کشور

رئیس پلیس شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه از انهدام باند سارقان مسلح در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و افزود: چندی پیش ماموران پلیس آگاهی درجریان دزدی مسلحانه در یکی از مزارعمرکز پرورش شتر مرغ روستایی درپاکدشت قرار گرفتند. ماموران انتظامی بخش شریف آباد تحقیقات جهت دستگیری سارقان را شروع کردند تحقیقات نشان می دادکه سه نفراز متهمان در حالی که سلاح شکاری، قمه و قداره به دست داشته اند، با ورود شبانه به مزرعه، دست و پای سه نگهبان را با طناب بسته و114 راس شترمرغ را دزدی کرده اند.

وی افزود: پلیس در جست وجوی سارقان بود تا این که ردپای متهمان را به دست آوردند. در جریان تحقیقات پلیس سه نفر از سارقان شناسایی وبازداشت شدند. آنها به جرایمشان اعتراف کردند.

رئیس پلیس شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از دستگیری قاتل‌فراری قبل خروج از مرز و انهدام باند سارقان مسلح خبر داد.

واژه های کلیدی: تحقیقات | دستگیری | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs